Menu:

Dopřejte si k lahodnému vínu nezaměnitelnou chuť oliv

Rádi byste na sklonku léta uspořádali velkou zahradní oslavu, avšak nevíte, kde koupit kvalitní potraviny? Nechejte se zlákat nabídkou společnosti BMC Brno a obstarejte si s předstihem vše, co budete pro Vaši párty potřebovat. 

Proč právě produkty od BMC Brno?

Firma BMC Brno je předním dodavatelem španělských potravin na český trh. Objednat si tak odtud www.bassta.cz můžete velkogramážní produkty za velmi příznivou cenu. U potravin značky Bassta se setkáte pouze s tou nejvyšší kvalitou a nejlepší chutí. Společnost BMC Brno dbá také na trvanlivost a pečlivé balení. V sortimentu zboží najdete velmi pestrou nabídku olivových olejů, koření, mořských specialit i gastro balení ovocea zeleniny. V neposlední řadě zde můžete koupit lahodná španělská vína. Do zeleninových salátů doporučujeme nezapomenout přidat olivy značky Bassta.

Proč jíst olivy?

Olivy jsou plody středozemského stále zeleného stromu nesoucí pojmenování Olea europia. Olivy obsahují více jak 50% oleje a téměř 40% vody. Ačkoliv olivy nepatří k tradičnímu jídelníčku české kuchyně ani našich nejbližších sousedů, nachází v našich končinách čím dál tím větší oblibu. Olivy patří do chutné, pestré a vyvážené kuchyně obyvatel jižních přímořských států. S gastro balením olivy tak můžete připravit k snědku některé ze španělských či italských delikates. Běžně se můžeme setkat se dvěma druhy oliv a to černými a zelenými olivami. Přičemž černé olivy jsou ve skutečnosti dozrálé zelené olivy. Zelené olivy určené pro jídlo se zpravidla češou nezralé. Černé olivy jsou tedy vždy zralejší a jsou mnohem bohatší na olej. Olivy jsou oblíbené nejen pro svou nezaměnitelnou chuť, ale také jsou významným zdrojem vitamínů A a E, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, přírodních vláknin a minerálů. Jsou zdrojem železa, vápníku, draslíku a hořčíku.

28. 08. 2017