Menu:

Španělské potraviny na hostiny

Jaro je obdobím, kdy mladí lidé se rozhodnou uskutečnit životní krok a zpečetit svou lásku sňatkem. Svatební hostiny pak rádi uskutečňují ve svých oblíbených restauracích. Novomanželé si při této příležitosti potrpí nejen na příjemnou atmosféru, ale také dbají na výběr kvalitních potravin. Pokud také ve Vaší restauraci plánujete přípravu svatební hostiny, pak byste určitě neměli přehlédnout nabídkový katalog společnosti BMC Brno, která se specializuje na dodávání a prodej potravin značky Bassta. Veškerou nabídku společnosti BMC Brno si můžete prohlédnout na této webové adrese www.bassta.cz.

Cílem společnosti BMC Brno je nabídnou co nejlepší potraviny všeho druhu. V sortimentu zboží společnosti BMC Brno najdete zejména španělské produkty v gastro balení. Velmi žádané je zejména balení sterilovaného ovoce a zeleniny, tuňák ve slunečnicovém oleji a další. Jen stěží si lze představit španělské produkty bez oliv. Španělsko je předním výrobcem těchto zelených bobulek, které jsou skvělým dochucovadlem jak zeleninových salátů, tak masových pokrmů. V neposlední řadě se z oliv vyrábí olivové oleje.

Milovníci oliv si velmi rádi pochutnávají zejména na olivách s nejrůznějšími příchutěmi, jako jsou papričky, ančovičky, slanina nebo dokonce šunka. Nerozhodně byste neměli vynechat ochutnání oliv s mandlemi nebo tuňákem. U BMC Brno najdete jak černé, tak zelené olivy. Ke španělským potravinám patří také gastro balení ryby a maso, jako je tuňák ve slunečnicovém oleji,který pochází z Atlantického oceánu. 

30. 03. 2015