Menu:

Lahodné španělské delikatesy

Vlastníte restauraci, která před Vánoci nabízí klientům službu rautů, a rádi byste Vaším hostům nabídli také vybrané španělské speciality? Díky nabídce společnosti BMC Brno se Vám to může velmi dobře podařit. Mezi produkty, které si u společnosti BMC můžete objednat, najdete, jak španělská vína, tak španělské delikatesy. Zakoupit si na této webové adrese www.bmcbrno.cz můžete také gastro balení ovoce a zeleniny.

Ke španělským delikatesám můžeme zařadit nejrůznější druhy paštik, džemů, nakládané zeleniny i neodolatelných sladkosti. Španělské paštiky můžete podávat například s bagetami či namazané na jednohubkách. Se španělskými paštikami můžete ozdobit také nejrůznější pokrmy. Chcete-li nabídnout Vaším hostům to nejlepší, nechejte je ochutnat topinku s olivovou pastou. Velmi oblíbené jsou zejména játrové paštiky s pepřem, kachní paštiky nebo tuňáková paštika. Poslední jmenovaný typ paštiky je lahůdkou pocházející z Katalánska. Neobsahuje škrob, lepek ani barviva, takže je lehce stravitelný také pro ty, kteří drží nejrůznější diety.

Tu pravou lahodnost španělských pokrmů Vaši hosté poznají při ochutnání mořských specialit, jako je tuňák, slávky, kalamář, ančovičky, sardinky i chobotnice. Ve všech mořských specialitách Vaši hosté poznají pravý původ podávaných potravin i s jejich kulturou. Také olivy jsou neodmyslitelnou součástí nejrůznějších pokrmů. Nechejte Vaše hosty ochutnat extra kvalitní španělské olivy plněné papričkou a nechejte je unášet se jedinečnou chutí. Poznáte, že se k Vám budou Vaši hosté rádi vracet za prvotřídní kuchyní.

20. 11. 2014