Menu:

Lahodnost a pestrost španělských potravin i vín

Jste pozvaní k přátelům na oslavu jejich narozenin a rádi byste jim darovali lahev kvalitního alkoholu? Oslavenci můžete udělat radost lahví španělského vína. Španělsko je nejvýznamnějším vinařským územím v Evropě. Historie pěstování vína ve Španělsku je stará několik tisíc let. Španělsko jako vinařská velmoc je třetím nejvýznamnějším výrobcem vína. Každoročně Španělsko vyprodukuje více než 35 milionů hektolitrů vína.

Díky rozmanitému podnebí je možné ve Španělsku pěstovat různé odrůdy vín. Mezi nejznámější španělské oblasti náleží Rioja, Navarra, Ribera del Duero. Vinná réva se ve Španělsku pěstuje také na ostrovech. Ochutnat tak můžete vína pocházející z Mallorcy či Kanárských ostrovů. Vašim přátelům můžete darovat k narozeninám také oblíbený sekt Cava. Jedinečná španělská vína si můžete objednat prostřednictvím internetové prodejny společnosti BMC Brno. Skvělý výběr španělských vín najdete na této webové adrese www.bassta.cz.

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno však nenajdete pouze chuťově skvostná španělská vína, ale také jiné potravinové produkty. Španělsko platí také za velmi významného pěstitele oliv, a proto také plody středozemského stále zeleného stromu Olea europaea nemohou chybět v katalogu zboží společnosti BMC Brno. Stejně tak je tomu také u olivového oleje. Milovníci ryb určitě jen tak nepřejdou možnost objednat si tuňáka ve slunečnicovém oleji. Španělská značka potravin Bassta dodá Vaší kuchyni chybějící pestrost, kterou budete chtít stále více poznávat.

27. 09. 2016