Menu:

Rande u španělského vína

Seznámení s mužem může proběhnout prakticky kdekoli. Seznámit se můžete klasicky v baru, na diskotéce, při sportovní aktivitě nebo přes přátele na party. První setkání však může proběhnout i na výstavě, při adrenalinovém sportu, degustaci dobrého vína nebo stále častěji i na internetu.

Ženy i muži většinou zkouší své štěstí nejprve při osobním setkání. A pokud se jim partnera nedaří najít či opakovaně potkávají nevhodné partnery, po čase volí některou ze seznamek na internetu.

Seznamky na internetu se rojí jako houby po dešti, hledáte-li partnera svých snů, volte pouze osvědčené seznamky, jako například evropskou seznamku nebo seznamku štěstí. Na seznamce si v profilu mužů vyberte toho, který je vám nejvíce sympatický a odpovídá vašim tužbám a přáním. Poté ho oslovte přes email nebo live chat, je-li zrovna online, a vyčkejte na odpověď. Po pár dnech či týdnech této komunikace pak stojí za to si domluvit rande. Vhodné je pozvání na skleničku třeba dobrého španělského vína spojené například s divadlem či jinou kulturní akcí, kde se budete moci s osobou opačného pohlaví lépe poznat. Zajímavé rande může proběhnout i při španělském degustačním menu, ať už v restauraci nebo v soukromí s profesionálním kuchařem.

Internetové seznamky slaví poměrně značné úspěchy co do počtu seznámených párů. Jejich služby využívají nejen ostýchaví muži a ženy, ale i lidé pracovně vytížení, zvědaví, nároční a postarší. Seznamka je tedy určena prakticky komukoli v kterémkoli věku. Oblíbená jsou i seznamování s cizinci, které lze podniknout například na stránkách http://www.evropska-seznamka.cz/. Toužíte-li tedy potkat svého životního partnera, zkuste internet. Snad i vám bude přát štěstí a zařadíte se mezi další šťastné seznámené páry.

24. 12. 2012