Menu:

Lahodné španělské produkty

Vlastníte restauraci a rádi byste Váš jídelní lístek doplnili o lahodné španělské recepty? Ty můžete připravit z potravin značky Bassta. Řekne-li se Španělsko, pak si gurmáni nepředstaví pouze lahodné pochutiny, ale také kvalitní španělské víno, které umí rozmazlit chuťové pohárky. Společnost BMC Brno při výběru španělských potravin dbá na vysokou trvanlivost i kvalitní balení. Velmi důležitá je také chuť, neboť ta hraje velmi důležitou roli při objednání zákazníkova jídla k obědu nebo večeři. V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno www.bassta.cz najdete bohatou škálu oliv.

Ať už se rozhodnete pro gastro balení černých oliv bez pecky nebo zelené krájené olivy, určitě si pochutnáte.  Olivy značky Bassta jsou pěstovány v oblasti Sevilla a jsou zástupcem španělských odrůdových oliv extra kvality. Po prvotřídní sklizni jsou ukládány do plechovek. Španělské olivy mohou ozdobit zeleninové saláty i pizzy. Olivy jsou často také doplňkem nejrůznějších druhů masa. Olivami můžete vybavit také jednohubky, kterým se ve Španělsku přezdívá tapas. Tyto jednohubky se podává ve Španělsku obvykle po celý den a jsou připravovány kromě oliv, také ze sýrů, šunky, mořských plodů nebo zeleniny. Připravujete-li ve Vaší restauraci pro hosty rádi tortilly, můžete je nově doplnit také o španělské olivy.

V gastro balení najdete také džemy, ovoce, ryby a maso, ale také i balení zeleniny. Na přípravu pizz nebo rajských omáček budete bez pochyby potřebovat rajčatový protlak, ze kterého můžete připravit také rajskou polévku nebo jim dochutit pokrm z masa a ryb. Také s gastro balením ovoce budete maximálně spokojeni, neboť Vámi připravované zmrzlinové pohárky můžete obohatit o loupané broskve, půlené meruňky nebo hroznový kompot. Dopřejte Vašim hostům jedinečnou chuť španělských výrobků a zvyšte tak oblíbenost Vaší restaurace. 

25. 08. 2015