Menu:

Gurmánské večery se španělským vínem

Je jen málo lidí, kteří by si nechali ujít pravý gurmánský večer plný skvělých pochutin a dobrého kvalitního vína. Vždyť žijeme jen jednou, a to proto, abychom jedli a užívali si života. A španělská kuchyně přímo svádí k tomu, abychom ji neustále ochutnávali a oddávali se jejím delikatesám. Zapomeňte tedy na rady dietologů a alespoň jednou za měsíc pořádně zhřešte. Navíc se můžete bránit faktem, že španělské suroviny a jídla z nich připravená jsou zdravá, lehká a kvalitní. A to především díky velkému množství olivového oleje a zeleniny. A v neposlední řadě i červeného vína.

Večery plné španělské kuchyně naleznete při podrobnějším hledání především ve větších městech. Narazíte i na kurzy vaření v Brně, které se orientují právě na španělskou kuchyni a zájemci se během nich naučí zpracovávat maso, plody moře, zeleninu a další originální ingredience. A to vše pod vedením zkušeného šéfkuchaře s bohatou praxí ze Španělska. Tento specialista na španělskou kuchyni vás zasvětí do původních receptur a surovin jednotlivých španělských regionů a po absolvování kurzu budete schopni připravit kompletní španělské menu, předkrmem počínaje a dezertem konče. Přehled plánovaných akcí a kurů vaření naleznete pod odkazem http://www.spanelskakuchyne.cz/kurzy-vareni/.

A pokud vás vaření neláká a raději byste pouze ochutnávali, zajděte na španělský večer plný ochutnávek. Zde budete mít možnost vyzkoušet různé delikatesy jako jsou jednohubky tapas i recepty připravené právě kuchařem školícím na kurzech vaření, Robertem Janíčkem. Toto setkání je samozřejmě doprovázeno španělským vínem, jehož Rioja se právem řadí mezi jedno z nejlepších vín na světě. Neváhejte a zaregistrujte se již dnes.

23. 02. 2013